Czas dostawy 4-5 dni robocze

Zwroty – jeżeli żałujesz zakupu

 

Po zakończeniu zakupów w sklepie Harmony Life plus masz prawo do dokonania zwrotu bez podania przyczyny, które obowiązuje przez 14 dni od odebrania towaru.

Prawo dokonania zwrotu dotyczy wyłącznie towarów zachowanych w nienaruszonym stanie. Oznacza to, że musimy mieć możliwość sprzedania tego towaru innemu klientowi,
a więc jego wartość nie może zostać obniżona w czasie, kiedy nim dysponujesz. Z tego powodu opakowanie nie może zostać rozerwane.

Pamiętaj, żeby dobrze zabezpieczyć towar na czas wysyłki.

Jeżeli żałujesz dokonania zakupu, możesz zwrócić towar na adres: : Harmony Life Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , Harmony Life DPD Szczecin, ul. Południowa 29, Szczecin 71-001, Polska

Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu Twojego zwrotu, zwrócimy Ci należność. Dokonujemy płatności w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Jedynym kosztem, jaki ponosisz, jest opłata za wysyłkę zwracanego towaru.

W wypadku dokonywania zwrotu towaru, prosimy o dołączenie kopii potwierdzenia zamówienia. Ułatwi nam to przyjęcie przesyłki, dzięki czemu szybciej otrzymasz należność.  

Loading...